مجله پزشکی - سریال بوم و بانو

مجله پزشکی - سریال بوم و بانو

سعید سلطانی کارگردان شناخته شده تلویزیونی سریال بوم و بانو را با نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز می سازد. تهیه‌کنندگی سریال بوم و بانو را آرمان زرین‌کوب بر عهده دارد. این سریال آخرین روزهای پیش تولید را پشت سر می‌گذارد. سعید سلطانی کارگردان مجموعه های پر مخاطبی چون سریال ستایش و پس از باران” است.

بازیگران و نقش هایشان در سریال بوم و بانو:
پس از سریال «ستایش»، «بوم و بانو» دومین مجموعه‌ای است که سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده با یکدیگر همکاری می‌کنند. «بوم و بانو» به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز عاشقانه‌ای در هزار توی تاریخ است که در ۳۵ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

گروه «بوم و بانو» این‌روزها مرحله پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد، تاکنون چند بازیگر اصلی این سریال انتخاب شدند و گروه سازنده مشغول تکمیل گروه بازیگران این مجموعه است، این سریال که بیش از سه ماه از پیش تولید آن‌ می‌گذرد در شهریور ماه کلید می‌خورد و تصویربرداری آن در بیش از ۱۵۰ لوکیشن اصلی و فرعی انجام خواهد شد.

اسامی بازیگران سریال بوم و بانو:
پس از مهدی احمدی بازیگرانی چون مسعود رایگان، بهنام تشکر، فریبا متخصص و ساغر قناعت حضورشان در سریال بوم و بانو قطعی شده است. مسعود رایگان در این سریال ایفاگر نقش تیمسار افشار و بهنام تشکر نیز نقش سرهنگ سپنتا را برعهده دارد.

ساغر قناعت که پیش از این با فیلم‌های سینمایی «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی و «جشن دلتنگی» به کارگردان پوریا آذربایجانی در قامت بازیگر شناخته شده بود با بازی در سریال «بوم و بانو» اولین حضور تلویزیونی خود را تجربه می‌کند. فریبا متخصص نیز در این پروژه نقش ماهرخ همسر تیمسار افشار را برعهده دارد.

خلاصه داستان سریال بوم و بانو:
قصه سریال بوم و بانو در دوره پهلوی اول روایت می‌شود و بزنگاهی است از تلاقی عشق، سیاست و مذهب. در خلاصه داستان این سریال آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد…

تا پایان سال ۹۹ سریال های متنوع دیگری از شبکه های مختلف سیما پخش خواهد که میتوان به سریال بیگانه ای با من است ،سریال 87 متر  و جشن سربرون اشاره کرد ، شما کاربران محترم میتوانید این فیلم و سریال ها را از سایت نکست موی تاپ و مشاهده فرمایید .


 


تاریخ : چهارشنبه 8 شهریور 1396 | 09:31 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.