مجله پزشکی - مرکز پرستاری و درمان در منزل همیار سلامت

مجله پزشکی - مرکز پرستاری و درمان در منزل همیار سلامت

استخدام پرستار در منزل:

پرستار فردی با ویژگی های خاص بوده که با صبر، تخصص، تعهد، اخلاق حرفه ای و وجدان حرفه ای می تواند بیمار و سالمند را در منزل نگهداری و مراقبت می نماید. و با توجه به رسیدگی و انجام وظیفه ای که دارد اطمینان خاطر در خانواده ایجاده نموده و در راستای افزایش توانمندی سالمند و بیمار تلاش می نمایند.پرستاری در منزل موضوعی است که با کمک پرستار و خانواده و مشورت با پزشکان متخصص مرکز بهترین مراقبت و درمان از بیمار را به عمل می آورد و همراهی موثر با خانواده می نماید.


مرکز پرستاری و درمان در منزل همیار سلامت:

مرکز پرستاری و درمان در منزل همیار سلامت با استفاده از کادری مجرب و متخصص و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه های ذیل، در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد:


1- خدمات پرستاری و مراقبتی:

یکی از معضلات اصلی خانواده هایی که سالمند و بیمار در منزل دارند، داشتن پرستار مناسب و قابل اطمینانی است که با صبر و حوصله و دقت و دلسوزی، مراقبت از سالمند یا بیمار شان را عهده دار گردد و از طرفی دیگر داشتن قرارداد با یک مرکز و معرفی پرستار از طرف مرکزی که مجوزهای لازم جهت پرستاری را داشته، این اطمینان را به خانواده ها می دهد تا با اطمینان خاطر پرستار درمنزل خود را از مرکز گرفته و در صورت نیاز به تعویض نیروی اعزامی و... این موضوع را با مرکز طرف قرارداد مطرح نمایند. 

سطوح پرستاری درمنزل متفاوت بوده و می تواند شامل: 1 -پرستار icu در منزل  2- پرستار 24 ساعته در منزل 3- کمک پرستار و مراقبت های ساده باشد.


2- ارائه تجهیزات پزشکی در منزل (ونتیلاتور - اکسیژن ساز خانگی- تشک - تخت-...)

با انتقال بیمار و سالمند از بیمارستان به منزل، ممکن است با توجه به شرایط بیمار، نیازمند تجهیزات پیشرفته مراقبتی باشد که مرکز پرستاری و درمان در منزل سلامت آمادگی جهت ارسال این تجهیزات بر بالین مددجو  را دارد که شامل:

1-دستگاه اکسیژن ساز خانگی 2-  دستگاه تهویه مکانیکی(ونتیلاتور) 3- دستگاه مانیتور سه کاره(فشار خون- ریتم قلب-اکسیژن خون) 4- انواع تشک مواج  5- انواع تخت بیمارستانی 6- بای پپ سی پپ 7- دستگاه ساکشن و...


3- ویزیت پزشک در منزل:

همکاری این مرکز با بسیاری از پزشکان مجرب و با توجه به تخصص های مختلف باعث شده تا در صورت نیاز به انجام ویزیت پزشک در منزل، تنها با یک تماس پزشک به محل اعزام و ویزیت و هرگونه اقدام ضروری را در منزل انجام دهد.


4- اقدامات پاراکلینیکی:

شاید شنیده باشید که با انجام نوار قلب و یا یک آزمایش ساده می توان سکته های قلبی را در مراحل اول تشخیص در صورت نیاز اقدامات اولیه را جهت درمان انجام داد.بیش ترین مرگ ومیر در ایران بدنبال بیماری های قلبی در ایران رخ داده است مرکز سلامت بسیاری از اقدامات پاراکلینیکی و تشخیص را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد از قبیل:
1- نوارقلب وتفسیر آن 2- انجام آزمایشات خون وارسال نمونه به آزمایشگاه  3- انجام پانسمان انواع زخم های سینه، دیابتی، عروقی و....روش های نوین وسنتی. 4- تزریقات و وصل سرم 5- تعبیه سوند ادراری و تغذیه و آموزشات لازم در این زمینه به خانواده.

 

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید تا در اولین فرصت برای شما خدمات مورد نیاز در نظر گرفته شود.

شماره تماس دفتر تهران :

02126324158

شماره های تماس کرج :

02632534658 – 02632402801

شماره تلفن همراه تهران و کرج :

09195113570 – 09224755421تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1398 | 03:40 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.